banner3

Kalite Anlayışımız

Kalite yönetim şartlarına uyarak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek, yeniden işleme oranı ile hata nedenlerinin azaltılmasını, personelin eğitim süresinin arttırılmasını, iş kazalarının azaltılmasını, müşteri şikayet oranlarının azaltılarak müşteri memnuniyetinin arttırılmasını hedefleyerek, sektörümüzde her yönüyle örnek alınan, ürünü müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde üreten, güvenilir ve her zaman tercih edilen bir kuruluş olmaktır.


Aksular Seramik , bilinçli kalite anlayışı ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı ilke edinmiştir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında ürünlerin satılını ve montajını yapmak.

İç pazarlarda ürünlerin tanıtımını ve pazarlamasını müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirir.

İnsana ve insan yaşamına değer veren, kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimseyen köklü bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübesi, yarattığı işbirlikleri ve değişime olan bağlılığı ile istikrarlı ve dengeli bir şekilde büyür.

Yenilikçi insan kaynakları sistemlerini uygulayarak, insan kaynağının etkin bir şekilde yönetilmesini ve çalışan memnuniyetinin üst seviyede tutulmasını sağlar.

Sosyal sorumluluk bilinci ile etik değerlere önem verir, toplumun sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunur.


Vizyonumuz

Teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe lider şirketi olmak.
 

Değerlerimiz

  • Güvenilirlik
  • Yüksek sorumluluk duygusu
  • Deneyim
  • Kalite bilinci
  • Sürekli gelişim inancı
  • İş ahlakına bağlılık
  • Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.